51. Bełkot POlityczny.

Pierwszym bełkoczącym jest obecny premier, Ob. D. Tusk. Dlaczego?

W ostatnim dniu kampanii wyborczej, 19. 10. 2007 r. Ob. D. Tusk na oczach telewidzów własnym podpisem sygnował 10 zobowiązań PO. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Można to sobie sprawdzić i obejrzeć na stronie:

platforma.org/aktualnosci/newsy/art108,dziesiec-zobowiazan-platformy

Aby nie trzeba było tego szukać prezentuję to poniżej.

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy.

2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty.

3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic.

4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ.

5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych.

6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012.

7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku.

8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce.

9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet.

10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Najlepiej zobowiązania Ob. D. Tuska oceniła tak zwana sondażowa opinia publiczna. Ostatnie badania wykonane przez jedną z gazet wykazały, że rząd Ob. D. Tuska popiera aż co 10 badany. Jednocześnie inne badania mówią, że co drugi badany popiera działania Ob. D. Tuska, jako szefa partii POlitycznej. Jest to więcej niż zdumiewające. Jako przeciętny obserwator naszego życia politycznego te badania oceniam jako polityczne urojenia i czystą schizofrenię co należy rozumieć jako polityczną chorobę psychiczną o nieznanym pochodzeniu i różnorodnych objawach, z których najważniejszymi są: otępienie uczuciowe, osłabienie zainteresowań i aktywności, zamknięcie się w sobie, zaburzenia procesów myślenia.

Kończy się rok kalendarzowy 2009 r. Pora różnego rodzaju podsumowań. W mojej ocenie najważniejsze problemy jakie nie zostały rozwiązane to:

problem niemiecki. Podobno rząd Ob. D. Tuska ma z Niemcami najlepsze stosunki jakich Polska z nimi jeszcze nigdy nie miała. To pewnie dlatego, że Niemcy nie wypłacili nam, Polsce, żadnych reparacji wojennych. Również i dlatego, że Niemcy w Polsce mają uprzywilejowaną pozycję przez tak zwaną mniejszość, a Polacy w Niemczech praktycznie nie mają żadnych praw. Nawet do własnych dzieci, polskim rodzicom nie wolno mówić po polsku;

powszechne kumoterstwo. Przykładem są elektrownie atomowe. Ostatecznio zapadła decyzja o ich budowie w Polsce. Pytam. Dlaczego za kwotę, którą rząd Ob. D. Tuska zamierza wydać na te elektrownie nie ogłoszono żadnego konkursu ani przetargu? Czy istnieją tańsze i bezpieczniejsze technologie aby zapewnić Polsce samowystarczalność energetyczną? Odpowiadam. Wykorzystanie polskiego węgla kamiennego i brunatnego oraz najbogatszych w Świecie złóż geotermalnych. Zatem zasadne staje się pytanie. Co Ob. D. Tusk otrzymał za te atomówki?

hazardowe przecieki od Ob. Tuska. Działalność tak zwanej sejmowej komisji hazardowej jest dowodem na to, że Ob. D. Tusk, jako szef rządu i partii POlitycznej z przerażeniem myśli o tym co go czeka przed tą komisją, z której skutecznie usunięto wszelkie PiSki. Strach i wilcze oczy Ob. D. Tuska widać po każdym niemal pytaniu w sprawie hazardu padające z ust wielu dziennikarzy. Jeżeli nie prokuratura i nie ten Sejm, to kto wyjaśni przecieki z kancelarii ob. D. Tuska? Kiedy skończą się bełkoty POsłów i zacznie się prawdziwe przesłuchanie: Zbycha, Grzecha, Mira i Rycha?

Tyle wystarczy biadolenia jeszcze w starym roku.

ATP AWS Demokracja Polityka ZSRR

Ob. D. Tusk, według niektórych, został politykiem roku 2009. Tym samym został nagrodzony pierwszy bełkocący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *