Ordynarne niechlujstwo w KRS.

Skarga na poręczoną bezkarność.

Mocą ducha prawa wynikającego z preambuły Konstytucji: „pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane, pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie” ośmiela się przekazać w załączeniu moją skargę. Dotyczy to moich pism wysłanych za pośrednictwem ePUAP do Krajowej Rady Sądownictwa, na które nie otrzymałem odpowiedzi w ustawowym terminie, vide K.p.a. art. 35 i dalsze.

Oczekuję, że tym razem organy konstytucyjne państwa, do których kieruję tę skargę i udzielą mi odpowiedzi na podstawowe pytanie z ostatniego mojego pisma zgodnie z tąż Konstytucją.

Aby nie było wątpliwości co ja wysłałem do KRS w poszczególnych dniach tu ponownie przekazuję te pisma wedle dat, jako złączniki (tu je pomijam):

1. 14-05-2014 r. N35. Skarga. Dot. SA Warszawa;

2. 6-07-2014 r. N48. Skarga. Dot. SA Warszawa;

3. 6-08-2014 r. N55. Skarga na bezczynność. Dot. j. w.;

4. 10-04-2014 r. N39. Zażalenie. Dot. SO Gdańsk.

Powtarzam. Kończ Waść! Wstydu oszczędź. Sobie.

Z poważaniem

SKARGA

na bezprawie Krajowej Rady Sądownictwa

Mocą ducha prawa wynikającego z preambuły Konstytucji: pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane, pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie na domiar tego, art. 186 tejże; ośmiela się bardzo uprzejmie zapytać Was, członków Krajowej Rady Sądownictwa:

Roman Hauser, płk Piotr Raczkowski, Krzysztof Wojtaszek, Andrzej Adamczuk, Łukasz Bojarski, Małgorzata Gersdorf, Katarzyna Gonera, Dariusz Zawistowski, Cezary Grabarczyk, Andrzej Jagiełło, Jan Kremer, Maria Motylska-Kucharczyk, Andrzej Niedużak, Gabriela Ott, Jan Bury, Witold Pahl, Krystyna Pawłowicz, Sławomir Kopyciński, Gabriela Ott, Sławomir Pałka, Ewa Preneta-Ambicka, Grażyna Anna Sztark, Dariusz Zawistowski, Piotr Benedykt Zientarski, Janusz Zimny i Waldemar Żurek.

Po co nam, (bydło, hołota, motłoch, pospólstwo i wataha) jakaś Konstytucja i sądy skoro wiceprzewodniczący KRS, płk P. Raczkowski, nie ma zielonego pojęcia o konstytucyjnej zasadzie legalizmu i bezpośredniości? Zaś zaprezentowane poniżej dokumenty dowodzą, że w KRS panuje ordynarne niechlujstwo. Natomiast 14-05-2015 r. nie wysyłałem żadnego pisma poprzez ePUAP i do nikogo.

Mocą Konstytucji wnoszę jak wyżej, przy tym zwracam uwagę na imponderabilia ) i sprawiedliwość społeczną, która wymaga aby każdemu oddać to co słusznie mu się należy a zawarte w samej Konstytucji i w jej preambule: pomni gorzkich doświadczeń… To my, bydło… codziennie płacimy podatki kupując: wodę, chleb, ziemniaki….

Szacunek rodzi się tylko z atencji i prawości. No bo

chyba jest jakaś różnica pomiędzy sądem a kabaretem

Z poważaniem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *